Рівняни можуть реструктуризувати борги за комуналку

12:09 14.01.2021
160

Енергопостачальні компанії пропонують жителям Рівненщини укладати договори реструктуризації боргів на вигідних умовах для споживачів.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Людмила Шатковська під час онлайн брифінгу.

«Уклавши такий договір енергопостачальні компанії не мають права порушувати його умови. На сьогодні, у зв’язку з запровадження карантину на території України, призупинили застосування штрафних санкцій до боржників», – відзначила Людмила Шатковська.

Також зменшення суми платіжок можливе, в тому числі коштом облаштування будинків приладами обліку теплової енергії та природного газу, адже в такому разі люди сплачуватимуть за фактично використану кількість енергоносія, а не за розрахункову.

На сьогодні в області рівень оснащеності вузлами комерційного обліку теплоенергії для житлових будинків складає 97,2 %. Лічильниками газу на Рівненщині оснащено 2156 споживачів юридичних осіб (100 %), 245 274 абоненти (населення) з індивідуальними лічильниками (92,3 %) та 6826 лічильники загальнобудинкового обліку (60 %).

Нагадаємо, на нараді за участю Президента України ухвалене рішення про зменшення ціни на газ нижче ринкової. Це означає зниження в платіжках людей на понад 30 %.

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
28 січня
Сьогодні
Вчора