стрічка

На Дубенщині виявили двох нелегальних мігрантів

15 Грудня 2020, 16:50
767

У Дубенському районі викрили громадян Афганістану та Пакистану, які нелегально перебували в Україні.

За оперативною інформацією працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, ГУНП в Рівненській області спільно із працівниками Управління міграційної служби, 14 грудня у Дубенському районі виявили двох іноземців, які йшли узбіччям автодороги «Київ – Чоп». Про це повідомляють у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Чоловіки не володіли та не розуміли української мови, а також не мали при собі жодних документів. Для з’ясування усіх обставин обох доставили до Дубенського відділу поліції. 

Оперативники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними із торгівлею людьми, встановили, що невідомими виявилися 18-річний громадянин Афганістану та 20-річний — Пакистану.

За їхніми словами, вони їхали вантажівкою із Сербії до Німеччини. Іноземці пересувались у багажному відсіку в місці для зберігання запасного колеса. Однак, зізналися, що не змогли далі їхати в таких умовах, тож 13 грудня залишись в Україні, де  їх і виявили у Дубенському районі. Чоловіки були виснажені та голодні. Крім того, не мали при собі грошей. 

Поліцейські купили їм їсти та відвезли обох молодих чоловіків до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України.

Наразі вирішують питання про депортацію працівниками міграційної служби нелегальних мігрантів із території України.

Коментар
11/12/2023 Понеділок
11.12.2023