Як голосують відомі лучани

19:17 25.10.2020
825

Відомі жителі Луцька впродовж 25 жовтня активно діляться на особистих сторінках у фейсбуці світлинами із виборчих дільниць, закликаючи земляків зробити і свій вибір.

Дехто не соромиться натякати, навпроти якої політичної сили поставив галочку, а для декого цей день – взагалі особливий. Район.Луцьк вирішив показати, як голосують відомі лучани, і нагадати, що день виборів ще триває, тож, якщо Ви досі не проголосували – не варто баритися.

Свою присутність на виборчій дільниці фотографіями засвідчив ректор ВНУ, а окрім того ще й кандидат до облради від партії «За майбутнє» Анатолій Цьось.

«Не будьте байдужі. Зробіть свій вибір!», – закликав він.

Журналіст Юрій Горбач поділився своїми думками щодо опитування від президента Зеленського.

«Пройшов опитування від Зеленського. По процедурі не внушає довіри: студентки, які нібито волонтерять, обліку виданих анкет немає, є випадки, коли заповнюють анкети замість людей пенсійного віку (бачив на власні очі). Такою процедурою можна так наопитувати...

Але надія на позитивний результат виборів лишається. Сподіваюся, у ради зайде більше адекватних людей і молоді, які зможуть просувати корисні ідеї», – йдеться у дописі.

Про свою явку на виборах-2020 повідомили також історикиня Тетяна Яцечко-Блаженко та децентралізаторка Олена Кузьмич.

Характерною для сьогоднішнього дня світлиною з паспортами поділився також воїн АТО та активіст Олексій Кушнєр, де він разом з дружиною, керівницею «ГаРмИдЕр ангар-stage» Ольгою Валянік.

Проголосувати прийшла і директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко, і не сама, а з віднедавна повнолітнім сином, для якого це – перші вибори.

Фотографією з дільниці поділилася і волинська редакторка і журналістка Наталія Пахайчук.

«Температура 36.6, а от явка –15.5%. Порожньо на дільниці, навіть «5 питань» ніхто не задав», – написала вона.


Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
27 листопада
Вчора
25.11.2020