стрічка

Полковник Збройних Сил України похвалив солдата з Рожища

09 Жовтня 2020, 19:35
1750

На ім’я Рожищенського міського голови Вячеслава Поліщука надійшов лист від командира військової частини А2562, полковника Петра Бухера.

У ньому командування військової частини щиро дякує за рожищанина Віктора Ткачука. Про це йдеться на сайті міської ради.

За словами полковника, хлопець чесно та сумлінно виконує свій військовий обов’язок із захисту і територіальної цілісності України в окремому ремонтно-відновлювальному полку.

«Своєю нелегкою службою Віктор гідно примножує справу поколінь захисників рідної землі, підтримує високий авторитет Збройних Сил України», – пише у листі Петро Бухер.

За час проходження служби рожищанин зарекомендував себе як дисциплінований і працьовитий військовослужбовець, який непорушно додержується Конституції України та віддано служить українському народові.

«Командуванням військової частини Віктор був неодноразово заохочений за самовіддану працю, вміле виконання завдань, зразкову військову дисципліну. Вірю, що Віктор і надалі зберігатиме вірність Військовій присязі, докладатиме всіх зусиль для надійного захисту нашої держави. Велике Вам спасибі за земляка!», – додає у листі полковник.

Віктор Ткачук до армії навчався у Рожищенському ліцеї № 4. Після закінчення школи вступив до Колківського училища та здобув професію водія-слюсаря. Крім того, хлопець активно займався футболом, зокрема, грав за ФК «Рожище» та «Торпедо Копачівка».

Рік тому восени Віктора призвали на військову службу. За призначення потрапив до 146-го окремого ремонтно-відновлювального полку, що на Львівщині. Саме там показав себе вправним автомайстром. На його рахунку не один десяток відремонтованих військових автомобілів.  

«Так, спочатку було важко, далеко від дому, від рідних і близьких. Посилена фізична підготовка, строга дисципліна, навчання і тренування. Але це було лише перші місяці. Життя швидко ввійшло у свою колію, потоваришував з іншими солдатами. Навчатися воєнній науці цікаво. Не бачу сенсу відмовлятися від служби. Вже шість років на Сході України йде війна і скільки це ще буде тривати, на жаль, не відомо. Ми маємо бути готові до всього. Вважаю, справжні чоловіки повинні відслужити, нічого страшного в цьому немає», – каже Віктор Ткачук.

Окрім військової служби не полишає хлопець і футбол. Нині у вихідні ганяє м’яч за ФК «Промінь» (Гончарівка).  

«Маємо пишатися такими військовослужбовцями-земляками, які з честю і гідністю виконують свій обов’язок перед Україною. А від себе особисто хочу щиро подякувати батькам Віктора – Петру Вікторовичу та Валентині Миколаївні. Адже успіх Віктора, безумовно, чимала заслуга його найближчих людей з непомітними, на перший погляд, щоденними зусиллями, працею, терпінням і відповідальністю», – зазначив міський голова Вячеслав Поліщук.

Коментар
28/01/2022 Четвер
27.01.2022