Продукцію Маневицького лісового господарства передали в Луганську область
Продукцію Маневицького лісового господарства передали в Луганську область

Продукцію Маневицького лісгоспу пожертвували школярам із Луганщини

09:00 09.10.2020
197

На початку жовтня настоятель храму Української Православної Церкви села Оконськ, що на Маневиччині, протоієрей Олександр Лановий, разом із земляками відвідав Гірську обласну спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат, розташовану у Луганській області.

Про це повідомили у пресслужбі ДП «Маневицьке лісове господарство».

Священник зустрівся з директоркою закладу Любов’ю Марковою та передав продукцію консервного цеху державного підприємства «Маневицьке лісове господарство» – березовий сік, протерті лісові ягоди та консервовані овочі.

«Вкотре дякую за посильну благодійну допомогу волонтерам та лісівникам, адже така підтримка необхідна та важлива у теперішній час», – зазначила Любов Маркова.

Читайте також: У Маневицькому лісгоспі вирощують лимони та ялівець козацький

Такий візит до школи-інтернату отець Олександр здійснив уже вдруге. Діти з Луганщини натомість від себе подарували бісерне дерево, яке зробили власноруч. Відтепер воно прикрашає робочий стіл директора ДП «Маневицьке лісове господарство» – Володимира Радіона.

Отець Олександр, крім того, особисто висловив подяку Володимиру Радіону, який упродовж 6 років допомагає учасникам війни та сприяє в наданні посильної благодійної допомоги.Читайте також: Як у Маневицькому лісгоспі вирощують 1500 кущів лохини та реалізовують її

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
22 жовтня
Сьогодні
Вчора