стрічка

Юнаків з Іваничівщини провели на строкову військову службу

08 Жовтня 2020, 12:00
Відправили на службу 537
Відправили на службу

Біля райдержадміністрації відбулися урочисті проводи юнаків Іваничівського краю на строкову службу до Збройних сил України.

Юнаків відправили на службу 7 жовтня. Про це повідомляють на сайті Іваничівської райдержадміністрації.

З вітальними словами та найкращими побажаннями до призовників звернувся заступник голови районної державної адміністрації Ігор П’ятоха. Ігор Павлович побажав хлопцям міцного здоров’я, витримки, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та  повернутися додому змужнілими і здоровими.

До привітань приєднались заступник Іваничівського селищного голови Віктор Березюк, голова Поромівської сільської ради Євген Недищук, голова  Литовезької сільської ради Іван Іванчук, головний спеціаліст Павлівської сільської ради Валентин Разивіло. Всі вони бажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, мужності, а також дякували батькам за чудових синів, справжніх патріотів своєї країни.

Із напутніми словами звернувся до призовників військовий комісар Іваничівського районного комісаріату підполковник Олександр Кондисюк, який зазначив, що нікого зі строковиків у зону проведення антитерористичної операції не відправлятимуть, однак мати відповідні військові навички, бути морально готовими захищати свою країну – вони повинні. А також побажав з честю виконати почесний обов’язок громадянина України та змужніти.

Благословив завтрашніх солдатів на новий, відповідальний і дуже непростий етап їхнього життя настоятель Свято-Покровського храму отець Андрій, який кожному подарував іконку та окропив свяченою водою.

На згадку про цю зворушливу мить зробили колективне фото.


 

Коментар
23/01/2022 Неділя
23.01.2022
Афіша