У Рожищі та околицях люди масово спалюють бадилля

12:20 18.09.2020
470

Жителі Рожища та району продовжують скаржитися у соцмережах на паліїв сміття, сухої трави та бадилля. З настанням осені таких випадків стало особливо багато.

Попри заборону, люди влаштовують багаття з їдким димом у місті й чи не в кожному селі Рожищенщини. Кореспонденту Район.Рожище вдалося зафіксувати багаття та дим у Рожищі в районі вулиці Гранична та у селі Топільне.

Нагадаємо, що згідно з Правилами благоустрою міста Рожище громадянам забороняється спалювати суху природну рослинність або її залишки. Це – пряме порушення природоохоронного законодавства, що може завершитись накладанням штрафу як на фізичних (від 340 до 1360 гривень), так і на юридичних осіб (від 850 до 1700 гривень).

«З тліючого листя й трави, без доступу кисню, виділяється бензопірен, що може спричинити висипання на шкірі, бронхіт та навіть онкологічні хвороби», – пояснює ексочільниця Міністерства охорони здоров'я Уляна Супрун.

Якщо ви стали свідком спалювання трави, а дим заважає вам дихати, варто викликати поліцію. Жителі міста також можуть повідомляти муніципальну інспекторку Мар'яну Демчук (2-15-41).Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Сьогодні