Дітям з Рожищенського навчально-реабілітаційного центру подарували поні

12:40 18.09.2020
254

Військовослужбовці Луцького прикордонного загону відвідали Рожищенський навчально-реабілітаційний центр. Охоронці кордону вже декілька років опікуються дітьми, які потребують особливої уваги.

Про це повідомили на ютуб-каналі Державної прикордонної служби України.

Нині у закладі перебувають 80 хлопчиків та дівчаток, вихованням яких займається персонал під керівництвом директорки закладу Тамари Сітовської.

Командир Луцького загону разом з колегами-прикордонниками доставили до закладу речі першої потреби, серед яких: одяг, антисептики, одноразові рушники, а також солодощі та навчально-розвивальні іграшки.

Не обійшлося й без приємних сюрпризів. У співпраці з меценатами, прикордонники подарували маленьким вихованцям закладу справжнього поні. Діти одразу ж почали бавитися з твариною, на ім'я Мая, а очільниця реабілітаційного центру відзначила, що нова жителька їх закладу допоможе у вихованні та лікуванні діток.

«Уже другий рік наш заклад співпрацює з Луцьким прикордонним загоном. І сьогодні у нас відбулася чергова зустріч. Вона є особливою, тому що наші друзі подарували нашим дітям чудового поні. Це означає, що відсьогодні ми зможемо запровадити нову освітню послугу – іпотерапію. Діти з перших хвилин полюбили цю тварину, встановили з нею контакт.

Вона є спокійною та сумирною. Утримуватися поні буде в шкільній стайні. Ми, благо, маємо таку конюшню. Випасатися буде на нашому шкільному подвір’ї. Уже на два місяці ми запаслися кормами. І, знову ж таки, завдяки небайдужим людям. Я щиро дякую керівництву Луцького прикордонного загону, усім небайдужим та бажаю всім здоров’я, добра, плідної праці та успіхів у цьому нелегкому житті», – зауважила Тамара Сітовська.

Саме іпотерапія є унікальним методом лікування й реабілітації. Вона корисна для дітей з різними психічними та фізичними порушеннями.

Представники Держприкордонслужби й надалі допомагатимуть Рожищенському навчально-реабілітаційному центру. Вже невдовзі на діток чекають нові подарунки та сюрпризи.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Сьогодні