Сільраду на Рожищенщині суд зобов'язав подбати про права дітей

19:06 17.09.2020
243

Волинський окружний адміністративний суд задовольнив позов Маневицької місцевої прокуратури в інтересах держави до Копачівської сільської ради Рожищенського району та визнав протиправною бездіяльність органу місцевого самоврядування.

У суді зобов’язали утворити у складі виконавчих органів Копачівської сільської ради службу у справах дітей. Про це повідомили у пресслужбі прокуратури області.

Прокурори з’ясували, що у 2017 році створили Копачівську об’єднану територіальну громаду, до складу якої увійшло 14 населених пунктів.

На території ОТГ проживає 1537 дітей, у тому числі діти-сироти, діти, які опинилися у складних життєвих обставинах, та діти, позбавлені батьківського піклування.

Проте Копачівська сільська об’єднана територіальна громада упродовж трьох років не створила службу у справах дітей, чим порушила вимоги чинного законодавства та не виконує належним чином повноваження із забезпечення, дотримання та захисту прав дітей.

Втрутившись у ситуацію, прокурори домоглися визнання такої бездіяльності протиправною та зобов’язали орган місцевого самоврядування утворити у складі виконавчих органів ради службу у справах дітей.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Сьогодні