Урочисте привітання
Урочисте привітання

Ківерцівських рятувальників привітали з професійним святом

16:41 17.09.2020
393

17 вересня – День рятівника. З цієї нагоди працівників Ківерцівського районного відділу державної служби надзвичайних ситуацій України у Волинській області привітав підполковник служби цивільного захисту Андрій Кузьмов.

Про це інформує Ківерцівська районна державна адміністрація на своїй сторінці у Facebook.

До вітань долучилися заступник голови Ківерцівської райдержадміністрації Микола Цисюк, голова Ківерцівської районної ради Олександр Гурський та Ківерцівський міський голова Володимир Жгутов.

«Бути рятівником – це не просто професія, це справжнє покликання. Виконуючи свій професійний обов'язок ви рятуєте людські життя, матеріальні цінності, ви стоїте на захисті жителів нашого краю від стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Бажаю, аби робота, яку ви виконуєте, завжди була належним чином оцінена, а про вашу працю пам’ятали завжди, не тільки, у час, коли потрібна допомога», – наголосив заступник голови райдержадміністрації Микола Цисюк.

За самовідданість, професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків, вагомий внесок у діяльність підрозділу та з нагоди відзначення професійного свята – трьом диспетчерам 6 державної пожежно-рятувальної частини вручили відзнаки.

Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено Ольгу Яковчук.

Подякою голів районної ради та райдержадміністрації нагороджена Тетяна Ткачук.

Подякою Ківерцівського міського голови відзначили Тетяну Слісарчук.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
25 жовтня
Сьогодні