Житель Гощанщини за рецидив проведе 6 років за ґратами

13:00 16.09.2020
270

Житель Гощанщини, який раніше був судимий, проведе за ґратами шість років.

Про це йдеться на сайті Здолбунівської місцевої прокуратури.

Закінчили судовий розгляд за обвинуваченням раніше судимого жителя Гощанського району, 1972 року народження, якого обвинувачували у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ч.3 ст.185 КК України (крадіжка, вчинена повторно, з проникненням у житло), ч.1 ст.187 КК України (розбій), ч.1 ст.309 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів, психотропних речовин та їх аналогів), ч.1 ст.369 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі).

Прокурор Здолбунівської місцевої прокуратури довів, що чоловік, будучи раніше судимим, на шлях виправлення не став та повторно вчинив крадіжки майна, а також злочин у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та злочин проти правосуддя.

Вироком Гощанського районного суду від 08.09.2020, з урахуванням попереднього вироку суду, на підставі ст. 71 КК України, чоловіка визнали винним та засудили за вчинення вказаних злочинів до покарання у вигляді позбавлення волі, строком на 6 років.

Вказаний вирок суду законної сили ще не набрав.

Читайте також: За повторну крадіжку житель Гощанщини проведе чотири роки за ґратами

Викриття незаконних заправок на Рівненщині сприяло поповненню бюджетів на 138 мільйонів гривень

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 вересня
Сьогодні
Вчора
27.09.2020