стрічка

У Луцьку представили нового керівника обласної прокуратури

14 Вересня 2020, 16:44
1765

Перший заступник Генпрокурора Роман Говда представив колективу Волинської обласної прокуратури нового керівника Віктора Тимчука.

Захід відбувся 14 вересня. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Волинської обласної прокуратури.

За словами першого заступника, завершився другий етап реформування органів прокуратури України, з 11 вересня почали функціонувати обласні прокуратури. Нові керівники успішно пройшли оцінювання за критеріями професійної компетентності, етики та доброчесності.  

«Надалі прокуратура має працювати ефективно, не заради показників, а заради громадян. Довіра людей – ось головний критерій ефективності роботи», – додав Роман Говда, представляючи нового обласного керівника.

Своєю чергою Віктор Тимчук подякував за довіру та запевнив, що разом із колективом, на підтримку якого сподівається, докладатиме максимум зусиль задля забезпечення такої роботи прокуратури, яка матиме повагу та довіру громадян.

Довідково: 

Віктор Тимчук народився 5 грудня 1976 року. Вищу освіту здобув у Чернівецькому державному університеті імені Юрія Федьковича. В органах прокуратури – із 1998 року. За цей час обіймав різні, в тому числі керівні посади, в органах прокуратури Чернівецької області.

До призначення на посаду керівника Волинської обласної прокуратури працював першим заступником прокурора Чернівецької області.


Читайте такожУ Луцьку поліція затримала підозрюваного, який вдарив ножем волинянина

Коментар
13/06/2024 Четвер
13.06.2024