стрічка

Запрацювала новостворена Волинська обласна прокуратура: хто її очолив

11 Вересня 2020, 15:25
2737

11 вересня в Україні розпочали роботу обласні прокуратури.

Відповідний наказ генпрокурорки опублікували у газеті Верховної Ради «Голос України». Про це пише «Українська правда».

Наказом генеральної прокурорки від 8 вересня 11 вересня визначено днем початку роботи обласних прокуратур.

Згідно з документом, 11 вересня розпочали роботу прокуратура Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, Вінницька обласна прокуратура, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Житомирська, Закарпатська, Запорізька, Івано-Франківська, Київська обласні прокуратури.

А також Кіровоградська, Луганська, Львівська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька, Черкаська, Чернівецька, Чернігівська обласні прокуратури та Київська міська прокуратура.

З 11 вересня на правах обласних прокуратур діятимуть Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону, Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону, Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Західного регіону та Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері об’єднаних сил.

За інформацією Район.in.ua, прокурором на Волині став Віктор Тимчук, який раніше працював першим заступником прокурора Чернівецької області.

Довідково: Тимчук Віктор Володимирович народився 5 грудня 1976 року. У 1998 році закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича.

В органах прокуратури працює з червня 1998 року. Працював в органах прокуратури Чернівецької області на посадах: помічника та старшого помічника прокурора міста, прокурора відділу, старшого прокурора відділу, заступника начальника відділу та начальника відділу прокуратури Чернівецької області.

З січня 2016 року по квітень 2020 року обіймав посаду начальника відділу процесуального керівництва при провадженні досудового розслідування територіальними органами поліції та підтримання державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Чернівецької області.

З квітня 2020 року – перший заступник прокурора Чернівецької області.

Коментар