стрічка

Вистражданий і посткарантинний чемпіонат: як у Луцьку змагаються кращі легкоатлети України

13 Серпня 2020, 14:34
Як у Луцьку змагаються кращі легкоатлети України 1419 Джерело: Ірина Кабанова
Як у Луцьку змагаються кращі легкоатлети України

Луцьк знову в центрі уваги української легкої атлетики. Кілька сотень представників «королеви спорту» цими днями зібралися на «Авангарді» на юніорський чемпіонат країни. Це перші офіційні змагання з легкої атлетики з березня цього року, коли в Івано-Франківську відбувся чемпіонат зі спортивної ходьби.

Спорт на Районі пропонує переглянути фото першого дня змагань, який був дуже вдалим для волинян. 13 серпня встиг стати чемпіоном ще один вихованець Любешівської ДЮСШ Тарас Корецький. Він виграв захід на 10 000 м в юніорів.

Наразі збірна Волині йде на 6-му місці в загальнокомандному заліку. Волинські легкоатлети 12 серпня вибороли шість нагород чемпіонату: дві золоті, одну срібну та три бронзові.

Квартет волинських легкоатлеток завоював бронзові нагороди в жіночій естафеті 4 по 100 м.

Бронзову нагороду виборов у метанні молота й Євген Литвин.

Іванна Кух та Юлія Петрик виграли золото і бронзу у забігу на 1 500 м.

Чемпіонкою стала у спортивній ходьбі на 10 000 м Валерія Шоломіцька, а срібною призеркою — Катерина Токарчук.

Нагадаємо, що чемпіонат перенесли на тиждень через проблеми із епідеміологнічною ситуацією в Луцьку. Місто віднесли спочатку до червоної зони карантину, а згодом відправили у помаранчеву, що дозволило хоч із застереженнями, але провести чемпіонат. Найближчими вихідними на «Авангарді» змагатимуться найкращі легкоатлети України на Командному чемпіонаті.