Рівненчанка здобула п'ять нагород чемпіонату України

05 Серпня 2020, 14:20
Олена Циганкова 1979
Олена Циганкова

Млинівська веслувальниця Олена Циганкова здобула п’ять медалей чемпіонату України з веслування на байдарках і каное: три бронзи, срібло та золото.

Про це повідомили на сайді Рівненської ОДА

У місті Дніпро відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Участь у змаганнях взяли 25 команд з різних областей України. Рівненщину представляли вихованці обласної школи вищої спортивної майстерності.

Найвдалішим є виступ юної спортсменки з Млинова Олени Циганкової. Перше місце Олена отримала в новому виді «двійка-мікс», де веслувала разом з напарником на дистанції 500 м. Тренери спортсменки – Олег Кислицький та Леонід Камлочук.

3

Окрім того, срібними та бронзовими призерами змагань стали рівняни Владислав Тарасюк та Роман Булавський. Хлопці здобули по одній срібній та одній бронзовій нагородах. Тренують спортсменів Олександр Яцюк та Олександр Щипцов.