Із Ковеля курсуватиме поїзд до моря

14:00 02.07.2020
909

«Укрзалізниця» відкрила продаж квитків ще на шість поїздів до курортних міст України.

Так, з наступного тижня із Ковеля курсуватиме поїзд до Новоолексіївки. Про це повідомляють у пресслужбі АТ «Укрзалізниці».

Також курсуватимуть поїзди до Херсона, Бердянська.

Поїзд №88/87 Ковель Новоолексіївка курсуватиме з Ковеля із 7 липня через день по непарних, з Новоолексіївки – з 8 липня через день по парних. Поїзда «Ковель-Новоолексіївка» курсує через Рівне. У напрямку Новоолексіївки поїзд відправлятиметься по непарних числах, до Ковеля вирушатиме по парних.

Поїзд №375/376 Харків – Херсон курсуватиме щоденно з Харкова з 5 липня, з Херсона з 6 липня.

Поїзд №86/85 Львів – Новоолексіївка вирушить зі Львова 5 липня, з Новоолексіївки 6 липня. До 12 вересня він курсуватиме щодня, після 13 вересня – через день.

Поїзд №110/109 Львів – Херсон курсуватиме щоденно зі Львова з 3 липня, з Херсона з 4 липня.

Поїзд №261/262 Харків –Бердянськ курсуватиме з Харкова з 3 липня по 5 вересня через день по непарних, з Бердянська — з 4 липня по 6 вересня по парних днях.

Поїзд №282/281 Хмельницький – Генічеськ курсуватиме з Хмельницького через день з 8 липня, з Генічеська через день з 9 липня.

Квитки можна придбати через офіційний сайт компанії та в залізничних касах.

Нагадують, що поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилили обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановили санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов'язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендували якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуть напої та кондитерські вироби.

Читайте також: Подорож у карантин: перелік країн, які відкрили свої кордони для українців


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 серпня
Сьогодні
Вчора
11.08.2020