До Луцького батальйону прибули перші призовники
До Луцького батальйону прибули перші призовники

До Луцького батальйону прибули перші призовники

13:21 25.06.2020
332

У червні з півторамісячним запізненням розпочався призов до Національної гвардії України, який був перенесений у зв’язку з карантином.

У четвер, 25 червня, до військової частини 1141 приєднався перший цього року десяток молодих гвардійців призову І-2020. Усі вони прибули з Рівненщини. Про це йдеться на сторінці військової частини у фейсбуці.

Півтора року вони служитимуть у луцькій частині.

До прибуття призовників підготувалися заздалегідь. Все чітко за планом: спочатку знайомство, розміщення, обід. Потому кожен проходить ретельний медогляд, отримує форму і нову «військову стрижку». За кілька годин, проведених у частині, у хлопців уже вимальовується перше враження про армію.


«Це у розмовах і в анекдотах армія виглядає, як страшний сон. Насправді ж все зовсім не так. Умови для проходження служби тут комфортні. Годують у частині смачно (в обід із запропонованих страв я обрав гороховий суп, вівсяну кашу з тушкованим м’ясом і салат). Форму видали по розміру. Приміщення світлі, просторі, скрізь зроблений сучасний ремонт. Вважаю, що кожен справжній чоловік має відслужити. Саме тому і я тут», – розповів призовник Петро Волинський.

Кілька днів молоді гвардійці адаптовуватимуться до нових умов життя. Потому вирушать на 6-тижневий навчальний збір.

«Цього року так званий «курс молодого бійця» відбудеться на базі військової частини 4114 на Львівщині. Там усі хлопці призову І-2020 пройдуть базовий рівень підготовки військовослужбовців. Під час навчання, яке тісно поєднує у собі теорію та практику, призовники будуть опановувати ази військової справи: вогневу, гуманітарну, тактичну підготовку, військову топографію, інженерію та положення Стройового статуту ЗСУ», – розповів начальник навчального збору капітан Дмитро Романюк.

Загалом до кінця липня, доки триватиме призов, у Луцькому батальйоні чекають на прибуття ще півсотні гвардійців з Волинської, Житомирської та Миколаївської областей.

Читайте також: На Волині виявили 26 нелегальних перевізників

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 липня
Сьогодні
Вчора