Три райони Волині долучилися до проєкту «Озеленення України»

15:03 31.05.2020
348

Голова Рожищенської районної державної адміністрації Сергій Шкода та співорганізаторка глобального проєкту «Озеленення України» на Волині, депутатка Луцької міської ради Юлія Вусенко підписали Меморандум про співпрацю, яким засвідчили долучення до проєкту жителів Рожищенського району.

Про підписання документу Юлія Вусенко розповіла на власній сторінці у фейсбуці.

Також до участі долучилися представники Луцького національного технічного університету, Луцької районної ради, Луцької районної державної адміністрації, Ківерцівської районної ради та районної державної адміністрації.

Мета проєкту – об’єднати українців навколо ідеї відновлення екосистеми нашої планети. Спочатку у рамках проєкту планували у різних куточках України висадити один мільйон дерев за 24 години. Однак, через запроваджений у державі карантин, першочергову ідею змінили. Тож мільйон дерев будуть висаджувати впродовж року.

Важливо висаджувати ті дерева, які підходять для регіону, та надалі правильно їх доглядати. Тому до проєкту залучили екологів та лісівників.

«Дуже надіюся, що послаблення карантину дасть можливість напрацювати та зреалізувати разом гарні ідеї озеленення області! Долучайтеся!» – написала на завершення Вусенко.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
15 липня
Сьогодні
Вчора