У травні майже 74% волинян оплатили за доставку газу

09:50 24.05.2020
283

Щомісяця до 20 числа волиняни оплачують за доставку газу. Загалом з початку року майже 82% споживачів природного газу розрахувались за послугу з розподілу газу, іншими словами доставку газу.

Вчасна оплата – гарантія того, що в домі буде газ – повідомляють у пресслужбі АТ «Волиньгаз».

Кошти за доставку газу є єдиним джерелом доходів «Волиньгазу». З них фінансується діяльність аварійно-диспетчерської служби, яка щоденно 24 години на добу, 7 днів на тиждень ліквідовує витоки газу, а також ремонт газопроводів, обслуговування газорегуляторних та шафових регуляторних пунктів, які понижають і підтримують необхідний тиск в мережах.

Від постійного виконання цих робіт залежить наявність газу в помешканнях волинян. Для цього необхідно щоденно заправляти спецтранспорт, закуповувати необхідні матеріали, платити зарплату працівникам компанії, сплачувати податки.

Як повідомив в прямому ефірі Суспільного Волині комерційний директор АТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз, лише спочатку року екстрена служба «104» опрацювала понад 3 000 звернень споживачів. Під час карантину кількість викликів зросла на 10%. Щоб локалізувати витоки газу за зверненнями волинян АДС проїхала 100 тисяч кілометрів. Тобто, лише на пальне для спецтранспорту, щоб доїхати до споживачів, витратили два мільйони гривень.

«Під час карантину розрахунки населення за доставку газу знизились. Біля 20% споживачів не оплачують за послугу з розподілу газу і компанія «Волиньгаз» не отримує достатньо коштів, відповідно не може виконувати інвестиційну програму в повному обсязі. Поки триває карантин, ні пені, ні штрафів ми не нараховуємо, але за спожиті комунальні послуги, зокрема, за доставку газу, відповідно до закону, повинні сплатити всі волиняни. Надсилаємо людям повідомлення про борги, які вони мають, закликаємо не накопичувати їх. Дякуємо всім, хто вчасно розраховується», – аналізує комерційний директор АТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

Зі слів Андрія Карпомиза, щоб не було боргів під час карантину, потрібно онлайн вчасно передавати показання лічильника газовій компанії, з 1 по 5 число щомісяця. А також сплачувати за газ та його доставку, не виходячи з дому.

В ефірі волинського телеканалу представник газової компанії повідомив, що Особистий кабінет на сайті 104.ua та чат-бот 7104UA у Viber – найпопулярніші онлайн-сервіси для передачі показань лічильника та сплати за газ та його доставку. Активувати чат-бот Viber 7104UA легко у своєму Viber-месенджері в розділі «Додатково» (меню). Потрібно обрати QR-код, навести камеру на зображення з кодом, розміщеним нижче, і зісканувати його.

Зареєструватися в Особистому кабінеті на сайті 104.ua можна за один дзвінок на номер 067 33 39 104, назвати оператору номер особового рахунку. На мобільний телефон надходить смс-повідомлення з даними для входу в Особистий кабінет на сайті 104.ua.

Бережіть себе та рідних – вирішуйте «газові» питання дистанційно!


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

1

15:13 25.05.2020

Доставка газу, що це? Це законно взагалі?

15 липня
Сьогодні
Вчора