стрічка

Ківерцівські поліцейські оперативно розшукали неповнолітню дівчинку

23 Травня 2020, 11:00
Поліцейські і дівчинка 908
Поліцейські і дівчинка

Поліцейські на Ківерцівщині розшукали дитину із неблагополучної сім'ї. 

Про це повідомила пресслужба правоохоронців у п'ятницю, 22 травня. 

Так, близько 12:00 до місцевого відділу поліції звернулася 44-річна жителька села Горянівка Ківерцівського району та повідомила про зникнення 16-річної доньки.  На пошуки дівчини задіяли увесь особовий склад відділу  поліції та  співробітників ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області.

Правоохоронці розподілили  сили і засоби на пошуки дитини. Поліцейські  розшукували дівчину у межах населеного пункту за місцем проживання, а також у навколишніх селах. Перевірили усіх знайомих юнки та місця можливого її перебування.

Через декілька годин плідних пошуків дільничний офіцер поліції спільно із працівником ювенальної превенції Ківерцівського відділу поліції знайшли зниклу дівчину у селі Носовичі Ківерцівського району, що майже за 10 км від місця її проживання. Дівчина каталась на велосипеді. Протиправних дій проти зниклої не скоєно.  

Як розповіла очільниця сектору ювенальної превенції Головного управління Національної поліції у Волинській області Інна Остапович, сім’я дитини неблагополучна, умови проживання теж жахливі. Окрім цієї дитини в сім’ї виховують ще одну малолітню доньку. Враховуючи і умови проживання і неналежний догляд за дітьми ми спільно із службою у справах дітей  прийняли рішення  про  вилучення дітей із неблагополучного середовища та влаштування їх до спеціальних закладів. Старшу доньку – у Притулок для дітей служби у справах дітей Волинської ОДА,  а меншу – у дитячий будинок «Затишок», що в селі Дерно.

На матір склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками  обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Читайте також: Шукають директора для Ківерцівського краєзнавчого музею

Коментар
20/06/2021 Неділя
20.06.2021