Новий музей чекає на відвідувачів
Новий музей чекає на відвідувачів

В «Адреналін Сіті» запрацював Музей науки і техніки

14:42 22.05.2020
233

Новий музей на території культурно-розважального центру «Адреналін Сіті» уже гостинно відчинив двері для перших відвідувачів. Створений він на базі Академії пізнання та розвитку «Робологікум» та єдиного в Україні Музею технічного прогресу.

Загалом у новому Музеї науки і техніки діє 18 тематичних кафедр, що майже удвічі більше, ніж було до цього. Зокрема, серед нових – кафедра авіабудування, морська, архітектури, правил дорожнього руху тощо. Про це пише Таблоїд Волині.

Лучан і гостей міста запрошують оглянути десятки нових експонатів: старовинних, унікальних, ексклюзивних.До слова, Музей науки і техніки «оселився» на новій локації: під численні експозиції виділили територію арт-кафе «Стоп Кадр».

А ще у новому Музеї науки і техніки по завершенню карантину можна буде святкувати тематичні дні народження.

Музей науки і техніки – унікальний майданчик, де діти та дорослі зможуть поринути у світ сучасних технологій, робототехніки, дронотехніки, довідатися про найцікавіші винаходи людства та перевірити на практиці різноманітні цікавинки науки і техніки.

Простір музею організований таким чином, що кожен зможе тут цікаво провести час, сюди можна прийти з друзями або родиною.

Майже усіх представлених експонатів можна торкатися руками.

Музей працює у будні з 12:00 до 20:00, у вихідні та святкові дні – з 11:00 до 20:00.

Вартість квитків:

  • дитячий – 80 гривень, клубна ціна – 70 гривень;
  • дорослий – 100 гривень, клубна ціна – 90 гривень.
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
2 червня
Сьогодні
Вчора
31.05.2020