Як фахівців Регіональної Газової Компанії убезпечують від  COVID-19

18:10 07.04.2020
243

Третина працівників газорозподільних компаній, які виконуючи свої обов'язки щодо безперебійної доставки газу, безпосередньо піддаються ризикам у зв'язку з епідемією COVID-19, отримуватимуть надбавки до зарплати.

З урахуванням підвищеного ризику такі фахівці забезпечені особистими засобами захисту та дезінфекції. Про це повідомляє пресслужба Регіональної Газової Компанії.

Щоденно 10 тисяч фахівців газорозподільних компаній виїжджають на аварійні виклики та усунення витоків газу, а також проводять екстрені й планові ремонти для стабільного газопостачання понад 8 млн споживачів газу, лікарень і державних установ. Щоб мінімізувати ризики для здоров’я, співробітників забезпечено:

  • понад 270 тисяч одиниць засобів індивідуального захисту (маски, окуляри, рукавички і т.п.)
  • понад 9,2 тисячі захисних костюмів
  • 1,3 тисячі одиниць діагностичного обладнання

Організовано щоденний медичний огляд фахівців. Проводиться комплексна дезінфекція як робочих місць, техніки, так і автотранспорту відповідно до рекомендацій МОЗ. Всі співробітники оперативних служб, з урахуванням підвищеного ризику в період карантину, понад звичної заробітної плати отримуватимуть надбавки, передусім це стосується фахівців АДС і бригад при екстрених ремонтах.

Читайте також: «Волиньгаз» передав обласній інфекційній лікарні прилад для штучної вентиляції легень

Також, для дотримання встановлених на період карантину заходів безпеки 10 тисяч співробітників газорозподільних компаній групи РГК переведені в режим вимушеного простою. Передусім це контролери та інші фахівці, які не можуть виконувати свою роботу віддалено і робота яких пов'язана з безпосереднім контактом з клієнтами. Всім працівникам цієї категорії виплачується 2/3 від зарплати, з дотриманням норм Кодексу законів про працю України. Звичайні умови оплати почнуть діяти відразу після того, як співробітники приступлять до виконання своїх обов'язків.

Решта фахівців газорозподільних компаній працюють в режимі «віддаленого робочого місця». Це дозволяє забезпечувати роботу дистанційних сервісів для клієнтів, а також оперативну діяльність підприємств. Група компаній РГК виплачує таким співробітникам гарантовану частину заробітної плати в повному розмірі.

Читайте також: Для українських газовиків екстрено запустили виробництво захисних масок

Довідка: Регіональна Газова Компанія – сервісна компанія, що надає послуги з фінансового, юридичного, технологічного консалтингу. Клієнтами компанії є постачальники газу в 16 регіонах країни, а також 19 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебуває понад 200 тис. км газопроводів і 8 млн побутових споживачів газу.

Читайте також: Рішення антимонопольного комітету про штрафи за приведення газу до стандартних умов є тиском чиновників на бізнес, - РГК

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
6 липня
Сьогодні
Вчора