Бюджет Луцька недоотримав майже 300 тисяч через посадовця
Бюджет Луцька недоотримав майже 300 тисяч через посадовця

Бюджет Луцька недоотримав майже 300 тисяч через посадовця

14:00 07.04.2020
415

Повідомили про підозру директору комунального підприємства, через незаконні дії якого в бюджет не надійшло понад 280 тисяч гривень.

У березні 2019 року посадовець уклав із суб’єктами господарювання договір про надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно і, допомагаючи їм уникнути витрат на пайову участь у розвитку інфраструктури міста Луцька, надав своїм підлеглим державним реєстраторам підроблені документи, на підставі яких вони внесли до державних реєстрів зміни щодо цільового призначення двох об’єктів нерухомості. Про це інформує прес-служба прокуратури.

У серпні 2019 року, аби приховати свої злочинні дії, керівник підприємства у той же спосіб ще раз вносив зміни до реєстрів, використовуючи цього разу уже інші, але так само підроблені офіційні документи.

Через такі дії посадовця бюджет Луцької міської ради недоодержав 284 тисячі гривень пайової участі у розвитку інфраструктури міста.

Нині директору комунального підприємства повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень. Триває досудове розслідування.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
31 травня
Сьогодні
Вчора