Першу пацієнтку з COVID-19 з Горохівщини виписали з лікарні

17:25 06.04.2020
1482

Жінку з села Липа, яка нещодавно потрапила до Горохівської центральної районної лікарні з симптомами коронавірусу, вже виписали.

Про це Район.Горохів повідомив голова Горохівської районної ради Тарас Щерблюк.

Головний лікар райлікарні Валерій Коба розповів, що пацієнтку 1966 року народження відпустили додому, бо вона видужала. Повторного тестування жінці не проводили.

«Пацієнтка просилася додому ще в суботу, але ми перестрахувалися і тримали її до понеділка. Вона фактично має перебувати на самоізоляції два тижні і буде робити це вдома», – розповів головний лікар Горохівської ЦРЛ.

За словами Валерія Коби, «свіжі» пацієнти з підозрою на коронавірусну інфекцію COVID-19 у райлікарню не надходили. У Скобелці під наглядом один хворий, який чекає результат ПЛР-тесту з Києва.

Нагадаємо, 4 квітня ми повідомляли, що до КНП «Горохівська центральна района лікарня» звернулась мешканка району зі скаргами на підвищену температуру та утруднене дихання. Пройдений нею експрес-тест дав позитивний результат. Медики направили біоматеріали на аналізи методом ПЛР. Результати діагностики підтвердили захворювання на коронавірус.

Читайте також:

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Не байдужий

10:20 07.04.2020

А що з контактними особами? Все в нормі?

Не байдужий

10:21 07.04.2020

А що з контактуючими особами?

31 травня
Сьогодні
Вчора