стрічка

Як святкуватимуть у Рівному «карантинний» Великдень

02 Квітня 2020, 19:00
1195

Карантин вносить свої корективи не лише в буденне життя, він може кардинально змінити Великодню традицію.

Схоже на те, що в онлайн перейдуть не лише богослужіння та проповіді, а й святкові дійства.Про це інформує видання 7 днів.

Уже за тиждень католики відзначатимуть Великдень. Рівняни, що належать до цієї конфесії, дивитимуться святкову месу через інтернет.

«У храмах нині людей небагато, адже діє обмеження, – розповів настоятель Костелу святих Апостолів Петра і Павла і Божого Милосердя Владислав Чайка. – Тому ми здійснюємо онлайн-трансляцію мес через наш канал на ютубі. Так само буде й на Великдень. Закликаємо наших людей слухати католицький радіоканал «Марія», а також переглядати телебачення Віковічного слова. Віряни з розумінням ставляться до обмежень, сподіваюся, що так буде і під час свята».  

Як цього року святкуватимуть Великдень православні, поки що достеменно не відомо, – повідомили з Рівненської єпархії ПЦУ. Рішення будуть ухвалені на засіданні Синоду, що може відбутися за кілька днів. 

«Поки що ми не знаємо, як відбуватимуться освячення верби уже за тиждень і як діятимемо на Великдень і в Провідну неділю, – розповів керівник пресслужби Рівненської єпархії ПЦУ, протоієрей Василь Рудніцький. – Спочатку думали організувати все це на вулиці. Однак, все одно буде скупчення людей. За таких умов не можливо забезпечити і проконтролювати дотримання дистанції. За кілька днів, ближче до Великодня, відбудеться засідання Священного Синоду. Його проведуть у режимі відеоконференції. Ми будемо діяти, відповідно до ухвалених рішень».

Коментар
24/06/2024 Понеділок
24.06.2024