На Горохівщині мільйонний тендер провели з порушеннями

09:44 04.03.2020
507

На Горохівщині підприємець, який запропонував найвищу ціну, виграв тендер.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Волинської області.

Володимир-Волинська місцева прокуратура Волинської області звернулася до Господарського суду області з позовом, аби визнати недійсними договір про закупівлю робіт за бюджетні кошти, укладений із порушенням вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Опрацьовуючи інформацію системи публічних закупівель Prozorro, прокурори з'ясували, що один із розпорядників бюджетних коштів Горохівського району ухвалив рішення про укладення договору на проведення робіт на суму понад 9,6 млн грн із суб’єктом господарювання, який запропонував найвищу ціну, при цьому відхиливши інші, економічно вигідніші пропозиції.

За результатами опрацювання інформації моніторинг цієї закупівлі провело й Управління Західного офісу Держаудитслужби у Волинській області та встановило низку інших порушень Закону України «Про публічні закупівлі».

Таким чином розпорядник коштів порушив основні принципи здійснення закупівель, визначені у Законі – принципи максимальної економії та ефективності, добросовісної конкуренції та недискримінації учасників – й обмежив права інших потенційних учасників закупівлі.

Відтак, у суді прокурори наполягатимуть на визнанні недійсним договору про закупівлю робіт за бюджетні кошти, укладеного із порушенням вимог Закону.

Район.Горохів відшукав серед завершених публічних закупівель у Горохівському районі на суму 9,6 мільйонів гривень тендер «Нове будівництво очисних споруд продуктивністю 200 м.куб/добу в смт Мар’янівка Горохівського району». Очевидно, про цей тендер і повідомляють в прокуратурі.

Виграло тендер ТзОВ «Будтех-Долина 2016», яке запропонувало суму 9,6 мільйона, хоча у торгах брали участь інші компанії, які пропонували менші суми.


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
27 травня
Сьогодні
Вчора
25.05.2020