стрічка

У Ковелі змагалися юні дзюдоїсти з Волині і Рівненщини

27 Лютого 2020, 16:00
У Ковелі змагалися юні дзюдоїсти з Волині і Рівненщини 1041

У Ковелі 110 юних спортсменів з Волині та Рівненщини змагались у турнірі з боротьби дзюдо.

Про це інформує Ковельська міська рада.

22-23 лютого в Ковелі в залі єдиноборств, який знаходиться на вулиці Брестській, відбувся турнір з боротьби дзюдо серед хлопчиків та дівчаток 2010–2011 та 2008–2009 років народження. У змаганнях взяли участь 110 юних спортсменів з Луцька, Ковеля, Вараша, Камінь-Каширського та села Зоря Рівненської області.

За результатами турніру І загальнокомандне місце виборола збірна Ковеля, ІІ — у колективу ВОДЮСШ «Колос» з Луцька, ІІІ – посіли вихованці ДЮСШ міста Вараша, ІV — спортсмени СК «Брат» (м. Луцьк), V — дзюдоїсти ДЮСШ міста Камінь-Каширського та VІ — учні ДЮСШ села Зоря Рівненської області.

На урочистому закритті турніру юних спортсменів, тренерів, представників команд та глядачів привітали начальник відділу фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ігор Семенюк та президент ГО «Федерація боротьби дзюдо та самбо м. Ковеля» Андрій Гнатюк

Серед ковельчан в особистому заліку перемогу святкували: Арсен Абрамчук (вагова категорія 50+ кг), Олександр Самчинський (до 44 кг), Микола Кузмінець (до 42 кг), Таміла Бабаніна (до 40 кг), Іван Кузмінець (до 36 кг), Євген Хоміч (до 27 кг) та Артем Хомяк (до 25 кг).

Срібними призерами стали: Роман Жердецький (вагова категорія до 46 кг), Ілля Савюк (до 34 кг), Арсен Сич (до 28 кг) та Давид Сич (до 25 кг).

Бронзові нагороди здобули: Дмитро Сілівончик (вагова категорія до 36 кг), Едуард Білов (до 30 кг), Захар Абрамчук (до 25 кг), Юсуф Кахраманов (до 25 кг) та Михайло Зайчук (до 23 кг).

Збірну команду Ковеля до змагань підготували тренери Інна Герело, Віктор Калінчик та Олександр Матлах.