Гроші, які пропонував бізнесмен
Гроші, які пропонував бізнесмен

У Ковелі підприємець хотів підкупити прокурора за 10 тисяч гривень

10:22 20.02.2020
447

Працівники Прокуратури Волинської області спільно з працівниками поліції викрили керівника комерційної структури, який надав неправомірну вигоду в сумі 10 тисяч гривень одному з керівників Ковельської місцевої прокуратури.

Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

У такий спосіб очільник підприємства хотів залагодити питання щодо не притягнення його до кримінальної відповідальності та не документування в межах кримінального провадження фактів розкрадання бюджетних коштів.

Встановили, що посадовець, отримавши із бюджету майже мільйон гривень на проведення ремонтних робіт в закладах освіти району, в повному обсязі такі роботи не виконав, натомість склав документи про їх виконання.

Отримавши пропозицію надання неправомірної вигоди, прокурор вжив передбачених законодавством заходів задля викриття та документування правопорушення. Завдяки його принциповості правопорушника викрили у момент вчинення злочину. Керівника підприємства затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Проводять невідкладні слідчі дії, по завершенню яких буде вирішуватися питання про повідомлення посадовцю про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 369 Кримінального кодексу України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище).

До слова, санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
5 квітня
Вчора
03.04.2020