стрічка

В перший день Чемпіонату України дзюдоїсти із Волині вибороли медалі

14 Лютого 2020, 12:12
Призери чемпіонату разом із керівником Федерації дзюдо Волині Віталієм Терешкевичем та тренером Олександром Сікорським 1266

У місті Дніпро триває Чемпіонат України з дзюдо серед юніорів до 21 року.

Учасниками змагань, які відбуваються 13-14 лютого,  стали близько 400 спортсменів та спортсменок з усіх регіонів України. Про це повідомляє на сторінці у фейсбуці керівник Федерації дзюдо Волині Віталій Терешкевич.

У четвер, 13 лютого, в перший день чемпіонату двоє спортсменів команди Волинської області завоювали нагороди.

Ними стали вихованці Любомльської спортивної школи. Катерина Пилипюк (категорія 52 кілограми) завоювала третє місце й отримала бронзові нагороди.

Вадим Чернов став чемпіоном у категорії 66 кілограмів. На шляху до фінального поєдинку Вадим переміг суперників із Дніпровщини, Черкащини та трьох спортсменів із Києва. У фіналі наш дзюдоїст переміг Станіслава Семкова зі столиці.

Вітання переможцям та успіхів волинянам другого ігрового дня!