У Володимирі-Волинському відкрили відділення гемодіалізу. ФОТО

13:00 21.01.2020
224

У місті Володимирі-Волинському відкрили відділення гемодіалізу. Відтепер володимирчани зможуть отримувати необхідну допомогу в комфортних умовах і в зручний для них час.

Відділення працюватиме на базі Володимир-Волинського територіального-медичного об'єднання.

Відкритя відділення відбулося за присутності народного депутата України Ігоря Гузя, міського голови Петра Саганюка, його першого заступника Ярослава Матвійчука, головного лікаря Володимир-Волинського ТМО Олександра Клачука.

Як інформують у Володимир-Волинській міській раді, наразі в місті та районі є близько 10 пацієнтів, які потребують діалізу. На жаль, за останні роки збільшилася тенденція захворюваності цукровим діабетом, що призводить до ниркової недостатності. Відкриття відділення дасть змогу проводити сеанси для хворих, які до цього лікувалися в сусідніх містах.

Це перший крок маленької лікарні, де востаннє нові відділення відкривались багато років тому. На разі Володимир-Волинський переймає досвід сусіднього Ковеля, де посилено працюють у цьому напрямку та вже зараз проводять успішні операції з трансплантації органів.

У відділенні працюватиме 2 лікаря, є 4 ставки середнього і молодшого медичного персоналу. З їх підготовкою володимир-волинським медикам надзвичайно допомогли ковельські колеги, а особливо керівник Ковельського МТМО Олег Самчук.

Приміщення, яке складається з 3-ьох палат та додаткових кабінетів, було відремонтоване за кошти місцевого бюджету. На ці витрати спрямовано понад 800 тисяч гривень. Також встановлено 4 апарати «штучної нирки» загальною вартістю понад 4 мільйони гривень. До слова, це найновіші та сучасні діалізні апарати «BELLCO Italy 2020».

Пацієнти з постійною потребою діалізного лікування проходитимуть процедуру, яка триватиме 3-4 години тричі на тиждень.

Велика заслуга у відкритті нового відділення начальника відділу з питань охорони здоров’я виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради Тетяни Ващук та працівників ТОВ «Лізоформ-Белко-Медтронік».

Читайте також: «На фоні інформаційного негативу колектив «Володимир-Волинського ТМО» продовжує працювати», – Олександр Клачук

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора