Судили хлопця, якого зловили п'яним за кермом у Камінь-Каширському районі

14:00 21.01.2020
318

Суддя Камінь-Каширського районного суду Олеся Антонюк розглянула справу про адміністративне правопорушення, що надійшла від Камінь-Каширського відділу поліції щодо неповнолітнього студента Ковельського центру професійно-технічної освіти, якого зловили п'яним за кермом мотоцикла.

Слухання справи відбулось 14 січня. Про це йдеться у постанові суду.

17 листопада о 21:55 у селі Бузаки Камінь-Каширського району підсудний керував мотоциклом марки «Viper», моделі «Activ», без номерного знака, в стані алкогольного сп'яніння.

У судовому засіданні 10 січня хлопець вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю, щиро розкаявся та просив суворо його не карати.

У судове засідання 14 січня підсудний та його законний представник не з'явилися, подали заяву, із змісту якої вбачається, що справу просять розглянути у їх відсутності та звільнити хлопця від адміністративної відповідальності, посилаючись на те, що він вперше вчинив адміністративне правопорушення, позитивно характеризується, вину повністю визнає та щиро розкаюється.

Суддя постановила визнати хлопця винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і застосувати до нього захід впливу у виді попередження.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора