На Маневиччині відремонтували сільський клуб за 1,5 мільйона гривень
На Маневиччині відремонтували сільський клуб за 1,5 мільйона гривень

На Маневиччині відремонтували сільський клуб за 1,5 мільйона гривень

14:17 20.01.2020
415

У Прилісненській громаді відремонтували клуб.

Будували приміщення власними силами. Як матеріал використовували деревину із колишнього панського маєтку, що знаходився на озері Глибоцьке, – пишуть на сайті Прилісненської ОТГ.

Будівлі клубу вже 66 років і, ще рік тому він мав вигляд старої білої хатини. У будівлі замінили перекриття на сучасне, укріпили та утеплили стіни, замінили вікна та двері на металопластикові, дерев’яну підлогу на керамічну плитку, зробили ремонт фоє, глядацької зали та допоміжних кімнат, облаштували сучасну котельню.

Загальна вартість будівельних робіт складає близько 1,5 мільйона гривень, з них:

  • Субвенція з державного бюджету майже 1,1 мільйона гривень
  • Місцевий бюджет близько 400 тисяч гривень.

Коштом Прилісненської ОТГ придбали 111 секційних крісел на суму 82 000 гривень, частково оновили звукову апаратуру на суму 12 700 гривень, на нові меблі витратили 4000 гривень, придбали нові сценічні завіси на суму 6000 гривень та інше.

«Село Городок друге у громаді за кількістю населення. Нині тут проживає більше 1000 чоловік. А при клубі діють чотири гуртки: фольклорний, театральний, дитячий вокальний та хореографічний гуртки. Багато років приміщення знаходилося в занедбаному стані. Я подумав, що жителі села заслуговують на кращий заклад культури. Та ще й місцева школа, що знаходиться поруч із закладом, не має актової зали, тому оновлений клуб стане місцем творчості для школярів. Цілий рік мешканці Городка терпляче чекали на те, щоб знову в їхньому селі запрацював клуб. Крок за кроком ми йшли до втілення свого задуму. Цей шлях був довгим і непростим, але всі разом ми його подолали. Адже на селі клуб – це осередок культури і відпочинку», – сказав голова ОТГ Ігор Терещенко.

Привітати місцевих жителів з відкриттям клубного закладу приїхали:

  • Заступниця голови Волинської обласної державної адміністрації Світлана Мишковець
  • Народна депутатка України Ірина Констанкевич
  • Валерій Дмитрук – заступник начальника управління культури, з питань релігій та національностей, начальник відділу регіональної політики та фінансового забезпечення
  • Галина Чурікова – провідний методист з організації культурно-дозвіллєвої діяльності Волинського обласного науково-методичного центру культури
  • Депутат Волинської обласної ради, директор ДП «Волиньторф» Іван Киричик
  • Голова Маневицької районної ради Анатолій Мельник
  • Директор Маневицького краєзнавчого музею Петро Хомич
  • Головний лісничий ДП «Городоцьке ЛГ» Сергій Бабик.

Також Отець Федор Устимчук, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ, провів разом із всіма присутніми у залі спільну молитву.

Читайте також: У Прилісненській громаді провели новорічну лотерею

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
20 лютого
Сьогодні
Вчора