Волинська десятикласниця – призерка міжнародної олімпіади 

14:10 27.11.2019
355

Десятикласниця Нововолинського ліцею №1 Ольга Яриніч стала бронзовою призеркою міжнародної олімпіади з астрономії, що проходила в Румунії у місті П’ятра-Нямц.

Ліцеїстка представляла нашу країну в складі української збірної юних астрономів, – інформує відділ з питань інформаційної політики Нововолинської міської ради.

Збірна України, яка складалася з п’яти учасників, здобула чотири бронзових та одну срібну медалі. Під час олімпіади учні вирішували астрономічні задачі на теоретичному та практичному турах, досліджували небесні світила за допомогою справжнього телескопа.

Нововолинську школярку до відповідальних змагань готували педагог рідного навчального закладу Ірина Юріївна Патіюк та доцент кафедри теоретичної та математичної фізики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, кандидат фізико-математичних наук Павло Шигорін. Заключним підготовчим етапом стали відбірково-тренувальні збори у місті Києві.

Міський голова Віктор Сапожніков запросив Олю, її батьків,наставника та директора цього навчального закладу Сергія Мороза на зустріч у міську раду.

«У нас талановита молодь, за якою майбутнє України. Своєю перемогою Оля прославила рідне місто. Дякую їй за наполегливість у досягненні поставленої мети, батькам – за виховання доньки. Спасибі учителям, котрі вкладають знання у душі вихованців та своєю працею примножують здобутки Нововолинська. Завдяки таким приємним подіям наше місто знане далеко за його межами», - наголосив Віктор Борисович.

Керівник міста вручив призерці олімпіади, учителю Ірині Патіюк та батькам подяки, квіти й подарунки - грошові винагороди.

До вітань долучилася і начальник управління освіти міськвиконкому Ольга Лакиш.

Батько призерки Олександр Яриніч щиро подякував учителям, котрі запалили у їхній дитині іскорку до нових знань, зацікавили навчанням, і Оля виправдала сподівання своїх учителів.

Читайте також: Громаду з Іваничівщини відібрали для участі у проєкті, який фінансують Нідерландами


Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
13 грудня
Сьогодні
Вчора