Волинські медики пояснили, чому не можна палити сухе листя

16:07 19.10.2019
1925

Нещодавно у парку імені 900-річчя Луцька хтось підпалив опале листя і сміття. Виникла пожежа. На щастя, вогонь не поширився далі, вчасно спрацювали рятувальники.

Винного не знайшли. Найімовірніше, кажуть пожежники, це хтось зробив заради розваги. Хоча, часто люди палять траву і листя під час прибирання коло хати чи на присадибних ділянках. Однак, лікарі застерігають – це дуже небезпечно для здоров’я. Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Такий спосіб утилізації трави небезпечний не лише для людей.

Листя, яке тліє, неабияк забруднює довкілля. Родючість ґрунту знижується, адже гинуть комахи, а окрім них, зайці, плазуни, дрібні гризуни. Страждають і птахи. Також, горять і рослини, якими харчуються ці тварини. Тобто спалення трави руйнує цілі екосистеми. Утім, цього можна уникнути.

Хоч паліям загрожує штраф до 1700 гривень – їх це не зупиняє.

З настанням осені стартує і сезон спалювання листя. Однак такий вид утилізації вкрай небезпечний як для здоров’я людини, так і для довкілля. Утім паліїв не зупиняють навіть штрафи.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

Людина

19:34 20.10.2019

Егеж. Літо, спека +28-30. Сусід палить ботвиння, пластик, пір'я- сморід, давишся. Плряд деревяні будинки. Дзвінок на 102.
Приїхали. Потовклися під ворітьми, дочекались доки пригасив-нічого не побачили. Чекали паління стерні. Кажуть: слухайте аудіозапис розмови!!!
Їм начхати. Поліція і то бвльше його ганяє. А поряд діти, старикизадихаютья. І так щодня, хоч у райцентрі є сміттєві баки на кожній вулиці. Чому не штрафують у Турійську по фактах- щодня, горить, димить, смердить....!!! Палить ...

14 серпня
Сьогодні
Вчора
12.08.2020