стрічка

Старовижівчани стали срібними призерами Чемпіонату України. ФОТО

17 Жовтня 2019, 17:28
1093

Гуртківці КЗПО Старовижівський ЦДЮТ стали срібними призерами Чемпіонату України зі спортивного орієнтування.

З 11 по 14 жовтня у м. Києві проходив Чемпіонат України зі спортивного орієнтування серед вихованців позашкільних закладів, присвячений Дню захисника України, інформує пресслужба ОТГ.

Гуртківці КЗПО Старовижівський ЦДЮТ Соломія Оксенчук , Юрій Солодуха, Олександр Худик зі Старовижівської ОТГ (тренер Тетяна Оксенчук) стали срібними призерами Чемпіонату у складі збірної області.

На змагання з їхалося понад 700 учасників з усієї України. Приємно, що наші земляки здобули нагороди і в особистому заліку. Юрій Солодуха був другим на середній дистанції, Олександр Худик – третім. Соломія Оксенчук посіла третю сходинку в естафеті. В загальнокомандному заліку серед 22 команд Волинь посіла друге місце, поступившись команді із м. Суми. Третіми стали учасники з Івано-Франківська.