РАЙОН.IN.UA
У Голобах побили директора Будинку мистецтв
У Голобах побили директора Будинку мистецтв

У Ковельському районі побили директора Будинку мистецтв

18:07 09.10.2019
194

За фактом жорстокого побиття керівника закладу культури поліція відкрила кримінальне провадження і проводить розслідування.

Про цей прикрий випадок розповів 9 жовтня на позачерговій сесії Ковельської районної ради депутат Федір Вишневський. Інцидент трапився ще минулої п’ятниці в Голобському Будинку мистецтв. Під час дискотеки один з відвідувачів побив директора Григорія Тарасовського, який нині перебуває у лікарні.

«За словами свідків, у залі було чоловік п’ятдесят… І ніхто йому навіть не протягнув руку, щоб його підняти. Люди знають, хто винуватець. Ось така наша молодь. Він знайшов у собі сили піднятися. Ледь опустився зі сходів. Там стояли кілька груп молодих людей – по п’ять-шість чоловік. І йому ніхто не допоміг, не провів на «швидку». Він сам викликав «швидку» і вже там, в Голобській лікарні, втратив свідомість», – говорить Федір Вишневський.

Як повідомив депутатів заступник начальника сектору превенції Ковельського відділу поліції Юрій Єрохін, за даним фактом триває розслідування.

Читайте також: У відділі культури Ковельської міської ради сталася бійка

Загрузка...
Коментарі
17 жовтня
Сьогодні
Вчора