Церкви, карпатські краєвиди та хрести: чим Горохівщина дивує туристів

11:05 03.10.2019
1083

Волинська ОДА показала місцевим туроператорам та журналістам туристичні місця Волині. Зокрема вони побували у селі Брани, що на Горохівщині.

Про це повідомив Перший канал.

«Ми хочемо показати, що на Волині є не тільки Луцький замок та Світязь. Цікаве можна почути й побачити іноді навіть у дуже несподіваних місцях», - підкреслив начальник відділу туризму Станіслав Ольшевський.

Краєвиди у Бранах – майже карпатські. Горби, між ними пасіка, осінь і багряні кущі шипшини. Дорогою можна зустріти то корів, то коней, то рядок мисливських веж, то рушники на хрестах – і жодної людини.

«Дорогою забираємо в машину двох жінок, які їдуть на збори в школу. Ті відверто розказують: автобуси не їздять, доріг нема, десь у сусідньому селі Довгин є пекарня, де печуть хліб, і показує кудись на ферми-руїни»,- розповіли учасники туру.

У Бранах є дві церкви. За селом розташовані ліси. Саме там туристи шукали найвищу точку Волинської області.

За гіда був досвідчений географ, викладач СНУ Василь Войтович. Саме він із друзями торік визначив найвищу точку і встановив там стовпа.

Географічний об'єкт туристи не знайшли, адже почався дощ, а попереду були ще дві зупинки. Всі повинні були повертати з маршруту назад.

Довідка:

Найвища точка Волинської області розташована у Горохівському районі неподалік села Брани: 3,5 кілометри на Південний Схід, на Південь – три кілометри. від села Борисковичі та в чотири кілометри на Північ від села Бужани. Ширина Волинської височини – 40-50 кілометрів. Середня висота Волинської височини – 220-250 метрів. Найвища точка Волині має такі координати: B 50° 23' 50''.4485, L 24° 47' 59''.7304 та висоту над рівнем моря – 292,56.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
7 грудня
Сьогодні
Вчора
05.12.2019