стрічка

Луцьких школярів годують за рецептами Євгена Клопотенка

17 Вересня 2019, 19:00
фото ілюстративне 1998
фото ілюстративне

У Луцьку у меню двадцяти чьотирьох шкіл з'явилися страви за рецептами відомого українського кухаря Євгена Клопотенка. Діти вже встигли оцінити паелью та курячі нагетси.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

У їдальні школи №1 кухарі на ногах із шостої ранку. Цьогоріч тут пробують готувати по-новому. Сьогодні це  – паелья за рецептом кухаря Євгена Клопотенка. На кухні мають технологічну картку, в якій детально описано, як готувати страву. І на смак, і на вигляд паелья відрізняється від звичайного плову, каже керівниця їдальні.

У меню сьогодні також салат зі свіжої капусти. Але у незвичній варіації – не з морквою чи олією, а з яблуком. Оцінити на перерві приходять учні першого та другого класів.

Паелья та салат – не єдині рецепти Клопотенка, які готують в цій їдальні. Є тут і нагетси – це курячі котлетки у паніровці, які не смажать, а запікають. На прилавку також – домашні хотдоги та бургери.

Окрім першої школи, такі нові страви вже почали готувати ще у двадцяти трьох інших навчальних закладах Луцька. Їжу для них постачає луцький комбінат шкільного харчування. Рецептурник Клопотенка – необов’язковий для виконання, але в комбінаті вирішили піти на цей експеримент. Однак перейти повністю на рецептуру Клопотенка поки неможливо, бо до деяких страв залишаються питання.

Також нове меню дорожче за попереднє. Деякі страви вимагають значно більше часу. Тому кухарі поки експериментують тільки з окремими рецептами. А основне шкільне меню, принаймні протягом цього навчального року, поки що залишатиметься таким же, як і останні кілька десятиліть.

 

Коментар
28/01/2022 П'ятниця
28.01.2022