стрічка

Розбився автомобіль головного лікаря Ковельського МТМО. ФОТО

12 Вересня 2019, 13:53
Розбився автомобіль головного лікаря Ковельського МТМО 5608
Розбився автомобіль головного лікаря Ковельського МТМО

Службова машина керівника Ковельського медичного об’єднання потрапила в ДТП.

Після закінчення робочого дня автомобіль «Chevrolet Epica» головного лікаря Ковельського МТМО Олега Самчука рухався від центральної районної лікарні вулицею Чубинського і на перехресті з вулицею Вербицького потрапив у ДТП з білим мікроавтобусом. Водій «буса» їхав зі сторони локомотивного депо в центр міста і через гілляки дерев не бачив попереджувальний знак про те, що він перебуває на другорядній дорозі.

На щастя, ніхто з людей не постраждав. Як стверджують правоохоронці, за кермом перебував водій головного лікаря, а самого Олега Самчука в салоні, нібито, не було. Машина їхала в сторону приватного особняка Олега Олеговича, який знаходиться на вулиці Чубинського у якійсь сотні метрів від місця автопригоди.

Працівник поліції підтвердив спецкору волинської газети «Вільна думка» Миколі Силюку, що два тижні тому на цьому ж перехресті вже була аналогічна аварія.

«Було сфотографовано даний дорожній знак і відправлено працівникам, які мають розібратися у цій справі», – перевів «стрілки» патрульний поліцейський.

Водій головного лікаря МТМО у розмові з журналістом був небагатослівний: обурювався діями «влади», яка мала би контролювати комунальні служби, обов’язком яких є нагляд за дорогами та зеленими насадженнями у місті.

«От подивіться: як він міг побачити знака цього?» – казав він, фактично захищаючи водія мікроавтобуса.


 

«Де держава? Де влада? Хто має обрізати це все? Питання до них. Якби їх оштрафували за це», – обурювався водій Олега Самчука.

Хоча саме його «шеф» і є тією владою: Олег Самчук входить до складу виконавчого комітету Ковельської міської ради, є одним з найбільш високооплачуваних керівників комунальних підприємств міста.


 

Читайте також: Що показали у деклараціях керівники найбільших комунальних підприємств Ковеля

За словами водія головного лікаря, стан його здоров’я є нормальний, він та кермувальник мікроавтобуса, як причетні до ДТП, пройшли відповідну медичну експертизу. Відомо також, що обидва розбиті автомобілі є застрахованими в одній і тій же страховій компанії.


 

Станом на сьогоднішній ранок, 12 вересня, злощасні дерева, які затуляли водіям дорожній знак, вже обрізані.

Коментар
23/06/2024 Субота
22.06.2024