РАЙОН.IN.UA

На вулицях Острога з’явилася реклама наркотиків. ФОТО

13:08 12.09.2019
622

Ті глобальні проблеми, від яких, здавалося б, маленькі містечка дуже далекі, сягнули й Острога. Кілька днів тому на вулицях міста з’явилася реклама наркотиків.

На парканах, зокрема й огорожах приватних будинків, стінах, сміттєвих баках, тротуарах і навіть убиральнях (помічено на вбиральні поблизу одного з міських храмів) є написи фарбою, які спрямовують до однієї з популярних соцмереж. Скориставшись спеціальним каналом для спілкування, там можна придбати заборонені речовини.

«На сьогодні це всеукраїнська проблема, яку вирішують на рівні Департаменту протидії наркозлочинності. Раніше така реклама траплялася переважно у великих містах. Те, що вона з’явилася в Острозі, тільки підтверджує, що злочинці розвивають свою мережу й дійшли до маленьких міст», – розповів Едуард Холод, начальник Острозького відділу поліції.
Як зазначив Едуард Васильович, до полісменів сьогодні не надходило жодного звернення ні щодо порушення благоустрою (за нанесення малюнків чи написів на будівлі і т.д. передбачено адміністративна відповідальність), ні щодо потенційно небезпечних явищ.

Щоби прибрати ці написи на вулицях міста, острожанам варто звернутися до Острозького відділу поліції, звідки інформацію переспрямують до ОКП «Водоканал». Саме комунальні служби мають це усунути.

У поліції наголошують: якщо Ви володієте будь-якою інформацією щодо порушників чи стали свідком нанесення написів, негайно телефонуйте 102 або за номером телефону 068 473 4500.

Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора