РАЙОН.IN.UA

Луцьк: у зоопарку поселився рідкісний орлан, якого везли через пів України

08:35 12.09.2019
159

У Луцькому зоопарку з'явивися новий мешканець – орлан-білохвіст, якого знайшли під час полювання на Черкащині зі зламаним крилом. Нині птах вже адаптувався у місцевому звіринці.

Про це йдеться у сюжеті 12 каналу.

Це орлан-білохвіст, який віднедавна став мешканцем Луцького зоопарку. Тут йому спокійно та ще й компанія є. Але доля у птаха була нелегкою. Знайшли його на Черкащині. Місцевий житель Сергій Добровольський був на полюванні й побачив у лісі орлана зі зламаним крилом. Розчулився й забрав додому. Два місяці тримав пернатого на подвір’ї, годував, доглядав. Утім крило неправильно зрослося. Полювати і жити на волі орлан більше не міг. Сергій телефонував у зоопарки по всій Україні. Відгукнулася лише Людмила Денисенко – з найвіддаленішого Луцька.

Літати високо в небі він навряд чи зможе, але нині почувається набагато краще. За лебедями, качками і гусаками – спостерігає з неабиякою цікавістю, адже у свого рятівника частенько обідав свійськими птахами. У зоопарку ж пернатого перевчають до риби. Спеціалісти кажуть, самцю приблизно два роки. Його співмешканка трохи старша – їй п’ять. Працівники зоопарку радіють, що птахи подружилися, хоч спочатку воювали за територію, а потім все ж сіли на одну гілку. Доглядальники навіть дали їм імена – Хілларі і Трамп.

Зауважимо, що орлан-білохвіст занесений до Червоної книги України.

Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора