РАЙОН.IN.UA
Представникам міста вручили подарунок-пам’ятник Анні Київській
Представникам міста вручили подарунок-пам’ятник Анні Київській

Луцьку подарували пам’ятник від громади Києва

15:02 08.09.2019
108

Лучанам показали історично-міфологічну мультимедійну виставу «Едігна. Донька Анни Київської та Генріха І».

Це історично-міфологічний мультимедійний перформанс за участю українських театральних зірок, літературною основою якого стала драматична поема українського автора Олександра Ірванця, – йдетьсяя на сайті Луцької міської ради.

Від усієї громади Києва та команди фестивалю «Anne de Kyiv Fest» представникам нашого міста вручили подарунок-пам’ятник Анні Київській, який встановлено у Києві та інших європейських містах. Цей пам’ятник стане окрасою одного із луцьких скверів.

У виставі розгортається історія внучки Ярослава Мудрого — Едігни — надзвичайна, насичена і карколомними пригодами, і яскравою міфологією, що нагромадилася за століття. У спектаклі порушили питання гендерної рівності, захисту прав жінок.

Роль Анни Київської блискуче виконала Ірма Вітовська, саму ж Едігну зіграла Анастасія Блажчук. Cвої голоси для головних ролей подарували Остап Ступка, Федір Стригун, Євген Нищук, Тарас Компаніченко.

Мистецький проект, створений режисером-постановником Федором Баландіним, нікого не залишив байдужим. Як і у Києві, у Луцьку мультимедійна вистава про онуку князя Ярослава Мудрого викликала лише найкращі враження та емоції.
Коментарі
21 вересня
Сьогодні
Вчора