РАЙОН.IN.UA
У Голобах дворічна дитина отруїлася кавуном / Фото ілюстративне
У Голобах дворічна дитина отруїлася кавуном / Фото ілюстративне

На Ковельщині дворічна дитина отруїлася кавуном

16:36 14.08.2019
202

На Ковельщині дворічна дитина отруїлася кавуном.

Про це повідомляється на сайті ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України».

Зазначається, що фахівці Ковельського міжміськрайонного відділу ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» провели епідеміологічне розслідування по факту харчового отруєння мешканця селища Голоби 2017 року народження. Зі слів матері захворювання у дитини пов’язане з вживанням кавуна придбаного на території селищного ринку.

Про даний факт можливого отруєння баштанною продукцією проінформовали Ковельський підрозділ Держпродспоживслужби для вжиття заходів.

Спеціалісти зазначають, що перші ознаки отруєння кавуном з’являються через 1-6 годин після його вживання. Це – дискомфорт в кишківнику, нудота, головний біль, розлад шлунку, слабкість (саме з таким переліком звернулись у інфекційне відділення). Варто зазначити, що більшість здорових людей не матиме проблем з нітратами, адже в допустимих нормах нітрати абсолютно не страшні. Проте, якщо їх споживати з їжею або водою надто багато, вони починають концентруватися в організмі у великій кількості й тоді перетворюються на нітрити, які вже дійсно несуть шкоду.

При купівлі кавуна визначити, чи містяться у ньому шкідливі речовини, практично неможливо. Але по його м’якоті можна багато чого зрозуміти:

  • якщо в м’якоті кавуна є грубі жовті прожилки, їсти його не можна;
  • наявність одночасно чорних і білих кісточок чи слизу навколо них вказує на нітрати;
  • кавун з величезною тріщиною в м’якоті ймовірно був також оброблений шкідливими добривами;
  • ознаками нітратів у кавуні також є помаранчевий відтінок м’якоті, її пухка консистенція та грубі білясті волокна. Слід також зазначити, що м’якоть нітратного кавуна може бути насиченого червоного кольору з легким фіолетовим відтінком, а волокна, що йдуть від центру до кірки, жовтого кольору. У хорошому кавуні вони білі. Зріз у кавуна з нітратами найчастіше рівний, глянцевий, а у справжнього — зернистий.

Щоб не отруїтися кавунами, краще купувати їх у сезон – з середини серпня перед тим потрібно поцікавитися чи у продавців є супровідні документи з результатами лабораторних досліджень на вміст нітратів та пестицидів.

Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора