РАЙОН.IN.UA
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Чоловік, який у Ковелі влаштував погром у магазині, намагався вчинити самогубство

16:08 13.08.2019
202

У Ковелі раніше судимий чоловік разом з товаришами у нетверезому стані вчинив погром у магазині «Козацькі забави». Дебошири побили продавця, перекинули і пошкодили прилавок.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду, – повідомляє інформаційне агенство ВолиньPost.

Відомо, що подія трапилася ще у кінці травня цього року. Утім, днями, коли підозрюваного намагалися затримати, він спробував вчинити самогубство.

Так, з ухвали відомо, що підозрюваний разом із двома товаришами прийшов до магазину «Козацькі забави», замовив каву, а згодом відмовлявся за неї платити. Через деякий час, коли між його товаришем та продавцем магазину виник словесний конфлікт, він разом із тими, з ким прийшов, влаштував бійку та став трощити майно магазину. Більше того, підозрюваний побив жінку, яка намагалася припинити конфлікт між дебоширами і продавцем.

Коли ж 5 серпня підозрюваного намагалися затримати правоохоронці, він скоїв спробу суїциду, порізавши собі шию і живіт. Чоловіка доставили у реанімацію ковельської лікарні.

Правоохоронці підозрюють, що чоловік може мати психічні відхилення, тож просили суд призначити відповідну експертизу. Суд задовольнив клопотання.

Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора