РАЙОН.IN.UA

Як вибрати профнастил з максимальним терміном служби

13:18 19.07.2019
232

Стрімкий розвиток будівельної індустрії і поява все нових будматеріалів робить для кінцевого споживача вибір ще більшим.

Незважаючи на те, що технології не стоять на місці, є і такі будівельні матеріали, популярність яких є стабільною величиною.

Одним з таких матеріалів є профнастил. Він, як і 10 років тому, популярний і затребуваний на ринку, де існує безліч нових, більш сучасних товарів.

Багато покупців цікавляться питанням - як вибрати з усього асортименту саму довговічну продукцію? Таке бажання можна пояснити тим фактом, що будівництво - задоволення не з дешевих, і тому хочеться по можливості оптимізувати витрати, зробити експлуатацію нової конструкції якомога більш тривалою.

Про тривалому терміні служби профнастилу каже:

  • Оптимальна товщина стали. Сталь - це основа металопрофілю, саме від її міцності буде в майбутньому залежатиме вся зносостійкість забору або даху, наприклад. Для різних будівельних конструкцій вимоги до товщини гофрованих листів можуть різнитися. Наприклад, для забору досить застосування виробу з товщиною стали від 0,35 до 0,45 мм, а ось для покрівлі цих показників буде недостатньо, в даному випадку оптимальним параметром товщини вважається діапазон від 0,45 до 0,65 мм в залежності від особливостей покрівельної конструкції і самого будівельного об'єкта.
  • Достатній рівень оцинковки. Цинковий шар - це основний захист металу від впливу опадів, які найчастіше призводять до іржі або навіть до корозії. Якщо поверхню будівельного матеріалу почне іржавіти, це суттєво знизить термін його експлуатації і можливо навіть призведе до необхідності передчасного ремонту. Для довгої служби показник оцинковки повинен бути близький до максимальних показників - 225-275 грамів на метр квадратний.
  • Тип полімерного покриття. Наявність полімеру в фінішному шарі необхідно для зміцнення самого матеріалу, для поліпшення його декоративних даних і для того, щоб продовжити термін експлуатації матеріалу. Ринок пропонує кінцевому споживачеві вибирати між поліестером глянсовим і матовим, різниця між ними в товщині самого шару (вона становить 10 мкм), а також в типі поверхні - глянець більш гладкий, а матовий варіант оксамитовий.
  • Гарантія виробника. На якісний товар часто виробники дають офіційну гарантію. Саме наявність такого документа можна вважати ще одним свідченням того факту, що перед вами дійсно якісний виріб. У гарантійному документі вказано конкретний термін, а також ситуації, на який поширюються такі зобов'язання. Радимо уважно ознайомитися з текстом гарантії, щоб потім не було сюрпризів.

ДЕ ЗНАЙТИ ЯКІСНИЙ ТОВАРИ?

Знайти якісний профнастил можна перейшовши за цим посиланням https://skrovlya.kiev.ua/profnastil/, тут є ряд варіантів металопрофілю для будь-яких завдань. Якщо ви потребуєте допомоги при виборі такого матеріалу, ми завжди готові надати таку допомогу. Ми допоможемо вибрати продукцію з самим тривалим терміном служби, а вам не потрібно буде турбуватися про необхідність ремонту в перебігу дуже довгого періоду. Ми проконсультуємо і допоможемо у виборі марки, відтінку і виробника в залежності від особливостей конструкції, для якої ви підбираєте матеріал. Якщо маєте потребу в консультації, не відкладайте свій дзвінок нам на завтра.
Коментарі
17 серпня
Сьогодні
Вчора