У Маневицькому районі втопився 2-річний хлопчик
У штучному ставку в селі Нові Підцаревичі, що у Маневицькому районі, втопився 2-річний хлопчик.
Про це повідомили у прес-службі ДСНС у Волинській області.
Тіло дитини підійняли на поверхню родичі.
Також рятувальники нагадали, що найбільш дієвим превентивним методом є власна обачність та відповідальність кожного жителя району.
