стрічка

На Волині затримали підозрюваних у вбистві Артема Іуса

30 Травня 2019, 10:39
Артем 4740
Артем

На Артема Іуса 6 квітня напали в пабі на Шулявці, нанесли 17-18 ножових поранень, два тижні він боровся за своє життя та все ж після коми не зміг прийти в себе. 

«Я знав про потенційних нападників, але цілеспрямовано не писав щоб не заважати слідству», – пише блогер родом з Локачинщини Олександр Барабошко.

Нарешті пішли зрушення. Двох вбивць затримали днями на Волині.

Одного з них відпустили одразу і іншого також на підставі рішення суду. Один з них признався, що різав Артема, сказав, що наніс 5-6 ударів ножем. Суд переніс обрання запобіжного заходу на ранок, фактично вбивці до цього часу на волі.

«Наскільки мені відомо вони усіляко намагаються уникнути покарання і хоча нападників було кілька зараз взагалі йде мова про запобіжний захід тільки для однієї людини»,– йдеться у дописі.

Засідання 30 травня (четвер) 11:00, Соломянський районний суд, вул.полковника Шутова1.
Суддя Агафонов Сергій Анатолійович.

«Я буду там сам і закликаю в першу чергу молодих рєбят прийти також. Артем навчався в НАУ, був душею компанії і крутим світлим хлопцем.
Вбивць не можна лишити не покараними. На скільки мені відомо вбивці є членами громадських організації і за них можуть просити, одразу застерігаю їх старших — цю справу ніхто не дасть спустити на гальма», – пише Саша.

 

Коментар
01/03/2024 П'ятниця
01.03.2024