стрічка

У Луцьку стартує телешоу із призом 10 тисяч доларів

20 Травня 2019, 17:46
Луцька молодь 1613
Луцька молодь

Американський благодійний фонд Глобального миру та розвитку (GPD Trust) спільно з ГО «Молодіжна Платформа» розпочали спільний телевізійний проект LUTSK CHALLENGE AWARDS з призом обсягом 10 тисяч доларів.

Про це повідомили організатори.

Наразі відомо, що учасником проекту можуть стати будь-які громадські організації.

«Якщо ви маєте задум проекту, який допоможе розвитку міста, громади чи суспільства в одному із напрямків, який є в переліку Цілей сталого розвитку ООН, тоді цей конкурс для вас!» — інтригують автори ідеї.

Більше подробиць обіцяють повідомити 21 травня.

Читайте також: Луцька спортсменка — майстриня спорту України з панкратіону

Довідково

Голова місії GPD Trust в Україні Джоель Рей Монтгомері пояснив: «GPD Trust надає невеликі гранти місцевим ГО в Україні з 2015 року. Як приватний благодійний американський фонд, ми не обтяжені бюрократією великих урядових донорів. А саме складний бюрократичний процес стоїть на заваді соціальних активістів, які мають хороші ідеї, але не можуть правильно оформити безліч документів".

Благодійний фонд Глобального миру та розвитку працює з 2011 року. В Україні GPD Trust фінансував EuromaidanPress, Vcashnoua.com, Ostro.org, АрміяFM, hromadske.ua, Інситут з розвитку демократії, Електоральні моніторинги та багато інших.

 

Коментар
25/05/2024 П'ятниця
24.05.2024