РАЙОН.IN.UA
Збори очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл
Збори очолив єпископ Волинський і Луцький Нафанаїл

Нафанаїл замінив прес-секретаря єпархії та Луцького благочинного

21:00 15.05.2019
2210

На зборах священнослужителів Луцького міського благочиння відбулися кадрові зміни у керівництві Волинської єпархії УПЦ МП.

Про це повідомляється на офіційному сайті Волинської єпархії.

Новим прес-секретарем єпархії став клірик собору всіх Святих землі Волинської протоієрей Віктор Аніпко, який замінив на цій посаді одіозного протоієрея Олега Точинського.

Редакція Район.in.ua припускає, що одним із приводів для звільнення отця Олега Точинського з посади прес-секретаря могли стати спроби цього священика здійснити на Волині церковний заколот проти єпископа Нафанаїла. Нагадаємо, цей священик з Луцька став одним із найактивніших коментаторів церковних подій в Україні для російських ЗМІ. Чимало дописів отця Олега Точинського із мережі Facebook передруковують головні пропагандистські сайти РФ, коли розповідають про «гоніння» на православних в Україні. Якщо ж місцеві ЗМІ, у тому числі і сайти мережі Район.in.ua, подавали інформацію, яка не співпадала з офіційною позицією єпархії, і часто підловлювали речника на невідповідності фактів, то прес-секретар дозволяв собі некоректні пости щодо журналістів, однак, аргументовано довести неправоту наших колег жодного разу не зумів.

Сам екс-прес-секретар на своє відсторонення відреагував стримано - на своїй Facebook-сторінці подякував усім за розуміння та співпрацю, доповнивши свій пост цитатою із новини з єпархіального сайту про призначення нового прес-секретаря єпархії.

Новопризначений прес-секретар отець Віктор Аніпко є ведучим програми «Благодатна купель», яка виходить на Youtube-каналі єпархії. До приходу на Волинь він був ученим секретарем Почаївської духовної семінарії. Кандидат богослов'я. Нещодавно єпископ Нафанаїл нагородив отця Віктора Аніпка другим хрестом із прикрасами.

Крім того, замість протоієрея Володимира Літвенчука новим благочинним Луцької міської округи призначили настоятеля луцького храму Волинської ікони Пресвятої Богородиці отця Олександра Богданова.


Читайте також: Священики з Волині їздили «на поклін» до митрополита Антонія

Загрузка...
Коментарі

Читач

11:04 16.05.2019

Про революцію в ПЦУ чому ані слова? Прикро, що такі 'змі' бачать лише на одне око!

Читач

11:06 16.05.2019

Про революцію в пцу напишіть, буде цікавіше

Читачу

21:50 16.05.2019

https://rayon.in.ua/topics/3927-tse-vnutrishni-tserkovni-spravi-mitropolit-mihayil-pro-konflikt-v-ptsu

17 жовтня
Сьогодні
Вчора