РАЙОН.IN.UA
Лисенята
Лисенята

Ковельська активістка врятувала від смерті трьох лисят

20:05 15.05.2019
403

Відома ковельська волонтерка-зоозахисниця, очільниця волонтерського об'єднання «Ковель Animals» Катерина Миронюк врятувала від смерті трьох маленьких лисенят.

Про це пише «Перший».

Лисенят продавали за 300 гривень на ОLХ. Катерина Миронюк побачила на ОLХ оголошення про продаж трьох лисенят для притравочної станції. Вона перекупила тваринок за дорожчою ціною і таким чином врятувала їх.

«300 гривень, така вартість життя пари цих оченят... Оголошення на ОLХ, та менш ніж за добу їх у пакунку передають в інше місто, і диво, що встигаю зателефонувати за 5 хвилин до відправки автобуса, запропонувати вищу ціну, та забрати малят, усього їх троє. На дворі 21 сторіччя, час надсучасних технологій і ... продажу диких тварин для притравочних станцій. Страшно жити у країні, яка втрачає будь які цінності, де у лісі можна забрати лисенят у мами, та продати через оголошення в інеті...» – повідомила жінка на своїй сторінці у Facebook.

ЩО ТАКЕ ПРИТРАВОЧНА СТАНЦІЯ?

Це спеціальні стаціонарні місця навчання мисливських собак. Як притравку використовують диких тварин – вовків, лисиць, кабанів, ведмедів, борсуків.

На цих станціях грубо порушуються права диких тварин, адже під час навчань собаки їх калічать. Після того, як рани загоюються, тваринок знову випускають до собак.

ЩО БУДЕ З ЛИСЕНЯТАМИ?

Катерина Миронюк передала їх у Луцький зоопарк. Привезла їх у звіринець 14 травня в обідню пору.

«Лисенята у шоковому стані. Ми поселили їх разом. Ніч пережили добре. Один із них поводиться дуже агресивно», – розповіла директорка Луцького зоопарку Людмила Денисенко.

За її словами, лисенятам лише півтора місяці. Без спеціального догляду вони не вижили б, якби їх випустили самих на природу. Вони померли б від голодної смерті, оскільки самі ще не вміють добувати собі харч.


Загрузка...
Коментарі
15 жовтня
Сьогодні
Вчора